Op deze pagina vindt u informatie over de leden van de groep.  

Petembleem

mar 4de klasse t/m mar 1ste klasse

 

Alfabetische lijst, gesorteerd op achternaam:


 

Naam:              Jeu Beckers

Registratienr.    42.04.28.029

Adres:              Norbertijnenstraat 39

Woonplaats:     6369 CM Simpelveld

Telefoon:          0651443001

Email adres:   rm.beckers@kpnmail.nl


Naam:              Adri Coerman

Registratienr.    --

Adres:              De Breide 70C

Woonplaats:     7064 AT Silvolde

Telefoon:          0315-325747

Email adres:   a.h.coerman@planet.nl


Naam:              Henk Dales

Registratienr.    --

Overleden:       25 januari 2007


Naam:              Gerrit Ezendam

Registratienr.    41.09.14.095

Adres:              Bergvredestraat 2 C

Woonplaats:     6942 GB Didam

Telefoon:          0316-220925

Email adres:   gerrit.ezendam@freeler.nl


Bosboompad 51

Naam:              Mart Florie

Registratienr.    41.02.23.105

Adres:              Bosboompad 51

Woonplaats:     5246BV Rosmalen (Hintham)

Telefoon:          0622201624

Email adres:   mflorie@kpnplanet.nl


Naam:              Ton Groothedde

Registratienr.    --

Overleden:        7 december 2007


Naam:              Hans Hesemans

Registratienr.    42.08.03.137

Adres:              Obrechtrode 32

Woonplaats:     2717 DD Zoetermeer

Telefoon:          079-3518515

Email adres:   hhes1@kpnplanet.nl


Naam:              Jos van den Hoven

Registratienr.    42.03.19.144

Adres:              Urb Sierra Blanca Casa Soleada

Woonplaats:     Calle Bach 138-29600 Marbella Spanje

Telefoon:          +34952770896

Email adres:   jos.gita.vandenhoven@telefonica.net


Naam:              Theo Heukels

Registratienr.    --

Adres:              Vlietland 15

Woonplaats:     3271 VE Mijnsherenland

Telefoon:          018-6601476

Email adres:   dj.heukels@12move.nl


Naam:              Lammert ten Holte

Registratienr.    --

Adres:              Diedenweg 141

Woonplaats:     6706 CN Wageningen

Telefoon:          0317-414267

Email adres:   --


Naam:              Rokus de Jong

Registratienr.    --

Overleden:       14 mei 2020    


Naam:              Ben Jager

Registratienr.    42.02.13.179

Adres:              Anemoonstraat 9

Woonplaats:     5271 GS St.Michielsgestel

Telefoon:          073-5512013

Email adres:   b.jager@home.nl


Naam:              John Koldenhof

Registratienr.    42.09.23.193

Adres:              Bommersheufsestraat 52 A

Woonplaats:     6901JZ Zevenaar

Telefoon:          0620970848

Email adres:   jkoldenhof@xs4all.nl


Naam:              Jan Oonk

Registratienr.    42.03.13.280

Adres:              Wentholtstraat 87

Woonplaats:     7131 XK Lichtenvoorde

Telefoon:          0544-371876

Email adres:   jan.oonk@hetnet.nl


Naam:              Bert Schetters

Registratienr.    --

Overleden:        26 maart 2010


Naam:              Henk Silfhout

Registratienr.    --

Adres:              Achterbergsestraat 168

Woonplaats:     3911 CX Rhenen

Telefoon:          0317-613376

Email adres:   --


Naam:              Hans Roelofs

Registratienr.    --

Adres:              Koeweide 13

Woonplaats:     3931 WB Westervoort

Telefoon:          026-3114435

Email adres:   --


Naam:              Nick van Rooyen

Overleden:       1 oktober 1992


Naam:              Han Vertogen

Overleden:      19 september 2004


Let op! Namen en adressen mogen niet worden gebruikt voor commerciële doeleinden

 

Klik hier om naar boven terug te keren